Starostlivosť o SleepPhones

Starostlivosť o sleepphones®

Všetky naše čelenky sa dajú prať v práčke! Je dôležité vyprať ich raz za čas, aby sa predišlo roztiahnutiu čelenky a takisto aby sa predišlo ukladaniu telesného potu a olejov, ktoré môžu oslabiť polyesterové vlákna. Všetko čo musíte pred praním urobiť, je jednoducho vybrať reproduktory a Bluetooth® modul (pre Sleepphones Wireless) cez otvor na suchý zips, ktorý sa nachádza na zadnej strane čelenky. Prať na 30 stupňov, sušiaci program v sušičke na medium. Nežehlite, vyhnite sa bielidlu a aviváži, ktorá znižuje nasiakavosť. Keď je čelenka suchá, vložte reproduktory. Pravý reprotuktor je červený a ľavý je zelený. Biela strana reproduktorov patrí k ušiam. Vložte reproduktory asi 10cm dovnútra, potom šedý štvorec a napokon zatvorte suchý zips. Potom si upravte polohu reproduktorov aby vám sedeli na ušiach.

Na predĺženie životnosti vášho produktu, prečítajte si prosím nasledujúce odporúčania:

  • Pri odpájaní káblu z prehrávača, prosím uistite sa že ťaháte a konektor a nie za káblik. Tým predídete pretrhnutiu kábliku.
  • Káblik slúchadiel neomotávajte pevne okolo čelenky. Najlepšie je mať káblik jemne zmotaný aby sa predišlo tlaku na drôty.

Tu si môžete pozrieť demonštračné video, ktoré vám ukáže ako správne vyberať a vkladať reproduktory:

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.